Polis Zehir tacirlerine Zeytinburnu’nu dar ediyor

Polis Zehir tacirlerine Zeytinburnu'nu dar ediyor

AHA İSTANBUL - Zeytinburnu emniyeti iki ayrı olayda uyuşturucu tacirlerine yaptıkları operasyonlarla çok sayıda kişiyi satışa hazır uyuşturucuyla yakalayarak kodese tıktı.

22 Temmuz 2018 - 19:42
Reklam

Uyuşturucu ile mücadelede hız kesmeyen Zeytinburnu emniyet müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde yaptıkları iki ayrı operasyonla zehir tacirlerini kıskıvrak yakaladı. Motorsiklet üzerinde 2 kişiden şüphelenen ekipler durdurmak isteselerde kaçmaya başladılar. Motorsitliler kaçarken elindeki poşetide atsalarda polisin elinden kurtulamadılar. Yakalanan şahısların atıkları poşette bir kilonun üzerinde toz esrar ele geçirildi.

Yunus ekiplerinin şüphelendikleri bir araçı durdurarak arama yaptılar. Arama sonucunda satışa hazır eroin maddesi ve uyuşturucu haplar ve uyuşturucu parası  ele geçirildi. Araç içerisinde bulunan kişinin asayiş büro amirliğinde ilk sorgusundan sonra başka adreslere yapılan operasyonlarla 4 kişi daha uyuşturucu maddelerle yakalandılar.  İki olayda çok sayıda  kişi göz altına alınırken çıkarıldıkları mahkemede 5 kişi tutuklanarak ceza evine gönderildi. 

İki ayrı olayda satışa hazır vaziyette 1.024 gr.  toz esrar, 16 parça eroin ile 23 adet uyuşturucu hap , 282 gram eroin ve bir miktar metamfetamin ele geçirildi.. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YEDAM Bağımlılıkla Mücadele İçin Zeytinburnu'nda
YEDAM Bağımlılıkla Mücadele İçin Zeytinburnu'nda
Zeytinburnu'nda, Araç içindeki alkol keyfinin sonu karakolda bitti
Zeytinburnu'nda, Araç içindeki alkol keyfinin sonu karakolda bitti