Özgür Subaşı Başkandan Ücretsiz Futbol Okulu Örnek Davranış

Özgür Subaşı Başkandan Ücretsiz Futbol Okulu Örnek Davranış

İstanbul Gençlergücü Spor Külübü Camiasından Ücretsiz Futbol Okulu Güngören Belediye Güneştepe Sahasında Kayıtlarımız Başladı

01 Temmuz 2019 - 16:30
Reklam

İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ SPOR KULÜBÜ BAŞKANI ÖZGÜR SUBAŞI Yaptıgı açıklamada Daha önce lisans Çıkarmamış ve futbol müsabakasında lisanslı olarak mücadele edecek yeni Yetenekler bulmak ve onlara katkı sağlamak için ÜCRETSİZ Futbol okulu kurma kararı aldık yetenekli gençlerimizin Türk Futboluna katkı sağlamasını ve Profesyonel Spor Kulübü camialarına yetiştirmek istiyoruz. Bu güne kadar başkanlığım döneminden beri yüzlerce Genç kardeşimizi daha iyi takımlara Transfer ettik Kulübümüzle sporcularımızla her daim gurur duyuyorum Durmak yok Çalışmalarımıza yılın 12 ayı Devam ediyoruz İnşallah 2019–2020 Yeni Futbol Sezonunda Türk Futboluna ve GÜNGÖREN ilçemize daha Güçlü bir İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ SPOR KULÜBÜ  için uğraşıyoruz dedi.

İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ SPOR KULÜBÜ ÜCRETSİZ FUTBOL OKULU KAYITLARI BAŞLADI 2000-2001-2002-2003-2004-2005-2006-2007-2008-2009 Doğumlu tüm Spor yapmak isteyen Gençlerimizi GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE  tesislerimize bekliyoruz.

HAYDİ İSTANBUL GÜNGÖRENDE ÜCRETSİZ FUTBOL OKULU KAYDI BAŞLADI

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dr. Erkan Turan'ın imzasını taşıyan Köyden Haber Portalı yayına başladı
Dr. Erkan Turan'ın imzasını taşıyan Köyden Haber Portalı...
Zeytinburnu'nda çatı yangınında Can Pazarı yaşandı
Zeytinburnu'nda çatı yangınında Can Pazarı yaşandı