HUKUKİ DANIŞMANLIK VE ARABULUCULUK

HUKUKİ DANIŞMANLIK VE ARABULUCULUK

Reel Hukuk Danışmanlık Arabulucuk Bürosu olarak sahip olduğumuz tecrübe ve birikimle öncelikli uzmanlık alanımız İflas Hukuku, İcra Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Şirketler Hukuku ve Tereke Hukukunda çözüm odaklı kaliteli danışmanlık ve dava avukatlığı hizmeti ve ayrıca arabuluculuğa uygun hukuki konularda Arabuluculuk hizmeti sunmaktır.

23 Ekim 2019 - 19:08 - Güncelleme: 23 Ekim 2019 - 19:31
Reklam

2007 yılında Av. Adnan Güleç ve Av.Burhan Gür ortaklığında faaliyetine başlayan ofisimiz yurt içi ve yurt dışı menşeli müvekkillerine etkin ve efektif hizmet sunmak ilkesi ile hizmetlerine devam etmektedir.

Misyonumuz; Türk Hukuk sistemi içinde, müvekkilleri ile üçüncü şahıslar arasındaki hukuki ilişkiden kaynaklı mevcut ve olası davaların, icra işlemlerinin takibini yapmak ve sorunların çözümü konusunda hukuksal danışmanlık yaparak, önleyici hukuk alanında da müvekkillerine hizmet sunmaktır.

Her biri kendi alanlarında deneyimli ve uzman avukatlar, adliye ve ofis personeli ve evrak takip memurlarından oluşan bir ekiple hizmet vermektedir. Ana çalışma konularımız İflas Hukuku, Konkordato Hukuku, İflasın Açılması, İflas Masası, İflas İdaresi, İflasın Kapanması ve tüm iflas süreci, İcra Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku, Ahkam-ı Şahsiye (Tereke), İş Hukuku, Aile Hukuku, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, Ceza Hukuku, İş ve Ticari Davalarda Arabuluculuktan teşekkül etmektedir.

Ofisimiz genel hatlarıyla, ‘Dava – İcra – Danışmanlık’ sistemi ile çalışmaktadır. Bu sistemde ofis içerisinde her avukata ilgili bölüme spesifik çalışma koşulları yaratılmış, çeşitli müvekkil şahıs ve özellikle şirketlerin hukuksal ihtiyaçlarının başka arayışlara gerek kalmaksızın Hukuk Büromuzca tek elden, hızlı, güvenilir ve kusursuz bir şekilde karşılanması amaçlanmıştır. Alacaklı şahıs ve firmaların ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve güvenilir icra takipleri yapılabilmesi ve müvekkillerce istenen şekilde, bir an önce sonuca ulaşılabilmesi açısından, büro içerisinde takip memurları ile birlikte özel bir icra takip bölümü de oluşturulmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adil Gevrek çağrı yaptı, Yenikapı'da birlik olalım
Adil Gevrek çağrı yaptı, Yenikapı'da birlik olalım
'Zeytinburnu İzci Evi' Projesi Hayata Geçiyor…
'Zeytinburnu İzci Evi' Projesi Hayata Geçiyor…