Zeytinburnu İstek, Öneri ve Şikayetlerini Whatsapp’tan...

Zeytinburnu İstek, Öneri ve Şikayetlerini Whatsapp’tan Bildiriyor

Zeytinburnulu vatandaşlar istek, öneri ve şikayetlerini artık WhatsApp’tan söylüyor.

16 Ağustos 2017 - 11:39

Zeytinburnu Belediyesi, WhatsApp çözüm merkezi ile vatandaşların istek, öneri ve şikayetlerini daha hızlı çözüme kavuşturuyor. 0552 444 1984 hattından vatandaşların sesi olan çözüm merkezi, uygulama sayesinde ilçe sakinlerinin taleplerine anında cevap verebiliyor. Haftanın 7 günü aktif olan WhatsApp hattından sorunlarını hızlı bir şekilde çözüme kavuşturan vatandaşlar ise uygulamadan oldukça memnun.

İhbar hattı gibi de çalışan çözüm merkezine, aracını yaya kaldırımına park eden, temizlik kurallarına uymayan, çöp çıkarma saatlerinden önce ve sonra dışarıya çöp atan vatandaşlar da ihbar edilebiliyor. Yapılan şikayet kanıtlandığı takdirde dışarıya çöp bırakma saatlerine uymayan ya da aracını yaya kaldırımına park eden vatandaşlar yönce tebligatla uyarılıyor. Aynı kural ihlalini ikinci kez yaptığı takdirde ise haklarında cezai işlem uygulanıyor.

Vatandaşlardan gelen her türlü talep, şikayet ve önerileri kayıt altına alan ekipler uygun bir bilgilendirme yaptıktan sonra konuyu ilgili müdürlüklere iletiyor. Müdürlüklerden alınan dönüşler ve sonuçlar neticesinde çözüm kısa sürede vatandaşlara iletiliyor.

Bu haber 1922 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Necip Fazıl’ın unutulmaz eseri “Reis Bey” Zeytinburnu’nda Sahnelenecek
Necip Fazıl’ın unutulmaz eseri “Reis Bey” Zeytinburnu’nda...
Sinema sanatçısı Süleyman Turan yaşamını yitirdi.
Sinema sanatçısı Süleyman Turan yaşamını yitirdi.