Dolar ve Euro ’sunu Bozdurana % 25 indirim

Dolar ve Euro 'sunu Bozdurana % 25 indirim

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'dövizinizi bozdurun' sözleri üzerine Türkiyede birçok ülkenin distribütörlüğünü yapmakta olan Bagajmarket'te Döviz kampanyası.

13 Ağustos 2018 - 17:08 - Güncelleme: 13 Ağustos 2018 - 18:06

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'dövizinizi bozdurun' sözleri üzerine Türkiyede birçok ülkenin distribütörlüğünü yapmakta olan Bagajmarkette Döviz kampanyası.
dövizi ile gelen dolar , euro , sterlin 'le gelen bütün müşerilerine beraber bozdurmak kaydıyla bütün ürünlerde % 25 İndirim.Ülke ekonomisine katkıda bulunmak, Dolar ve Euro’daki artışa karşı hamlede bulunmak amacıyla kampanyanın başladığını belirten işadamı Yalçın YILDIRIM 'ABD tarafından geçmişten beri ülkemizin birliğine ve bütünlüğüne darbe vurmaya yönelik bir çok girişimleri oldu. Millet olarak üzerimize oynanan tüm oyunları boza boza bu günlere kadar geldik. Şimdi de kur oyunu ile ekonomimizi alaşağı etme girişimiyle karşı karşıyayız. Sağcı solcu, ocu bucu demeden daha fazla bir ve beraber olmamız gereken bir sürece girdik. Bu zor günleri omuz omuza ve dayanışma içinde atlatacağız. Bu güzel vatanımızı kimseye peşkeş çektirmeyiz” dedi.

Bu haber 6726 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İdlib'deki Hain Saldırıda Bir Kahraman Silah Arkadaşımız Şehit Oldu
İdlib'deki Hain Saldırıda Bir Kahraman Silah Arkadaşımız Şehit...
Bakan Akar, Sınır Hattındaki Birliklerin Komutanlarına Seslendi
Bakan Akar, Sınır Hattındaki Birliklerin Komutanlarına Seslendi